Udržení a zvýšení kvality činnosti obchodníků, projektantů, instalatérů i ostatních odborníků v oblasti sanitární techniky a vybavení koupelen a s tím spojené pozice na trhu je naší společnou každodenní starostí.

 
Dobrá znalost výrobků a umět jednat se zákazníkem je základem, aby výše uvedení odborníci uměli dobře navrhnout vybavení koupelen a toalet, aby mohli rychle a odborně poradit zákazníkovi, aby mu pomohli vyřešit vzniklý problém, aby uměli náš kvalitní výrobek dobře a rychle zabudovat. To jsou věci, které my v našich výrobních závodech po celé Evropě vyrobit nedovedeme.

Za tímto účelem Sanitec vybudoval a 7. 9. 2005 otevřel moderní Školicí Centrum Sanitec (ŠCS) v krásném prostředí malebných jižních Čech v Táboře. ŠCS je vybaveno moderní technikou a zařízením pro prezentační školení. Efektivitu školení zvyšuje více než 50 vystavených kójí a sérií, které účastníkům umožňují si moderní design výrobků KOLO, KERAMG a KORALLE prohlédnout a všechny přednosti a finesy výrobků vyzkoušet.Vzorkovna je pravidelně aktualizovaná a najdete zde vždy poslední novinky. Pro instalatéry je připravená praktická montáž keramiky, van a sprchových koutů.

 

Druhy školení:

Školení výrobků & jak prodávat
2-denní školení pro obchodníky, projektanty i další odborníky v oblasti vybavení koupelen ve Školicím Centru Sanitec v Táboře