Rimfree - toaleta bez splachovacího kruhu

Rimfree® anebo toaletní mísa bez splachovacího kruhu, představuje inovativní a unikátní technologii na trhu, která je dostupní jenom v nabídce toalet KOLO a Keramag. Co vlastně je toaleta bez splachovacího kruhu, jako funguje, jaké jsou její výhody oproti klasickým WC a jaká je aktuální nabídka?

Jak to funguje? 

Okraj WC mísy je zcela hladký po celém obvodu, kromě pár centimetrů v jeho zadní části, kde se nachází rozdělovač vody. Vnitřní část WC mísy tedy nemá "klasický" splachovací kruh a těžko dostupná místa či dutiny. Toaleta s Rimfree® mísou šetří nejen čas, ale aj peníze. Jelikož nečistoty a bakterie se neměj kde usazovat, na její údržbu nejsou potřeba žádné agresivní čisticí prostředky. Stačí ji jednoduše utřít hadříkem.

WC Rimfree® splňují ty nejvyšší nároky na maximální hygienu a na úsporu vody a peněz. Patentovaný rozdělovač posiluje proud vody a umožňuje perfektní opláchnutí mísy i při spláchnutí jen 2 litry vody. Díky možnosti splachování 4/2 l může výrazně ušetřit i každá domácnost. Průměrná čtyřčlenná rodina tak ušetří až 420 litrů vody týdně, tedy neuvěřitelných 21 840 litrů ročně! Podle místních nákladů vodného a stočného lze jednoduše spočítat hodnotu úspory.

Jaké jsou výhody?