Série Kolo Twins

Jedná se o jednu z našich nejvýraznějších produktových sérií. Kolekce keramiky a koupelnového nábytku Twins se hlásí k modernistickému designu. Design je promyšlený do posledního detailu a pomohl tak vytvořit osobitou produktovou sérii pro náročné. Geometrické tvary, elegantní symetrie a precizní povrchová úprava umožňují vytvořit moderní koupelnové uspořádání s unikátním charakterem.

Umyvadla

Kolekce Twins se vyznačuje pravoúhlou geometrií. Vlajkovými produkty této série jsou obdélníková umyvadla na desku a nábytková umyvadla, která se vyznačují výraznými liniemi povrchové úpravy. Dobře se hodí k modernímu, minimalistickému nebo loftovému interiéru.

Umyvadla jsou k dispozici ve dvou šířkách - 50 a 60 cm.

Koupelnové skříňky

Koupelnový nábytek ze série Twins je stylově sladěn s keramikou, což umožňuje vytvořit kompletní koupelnovou sestavu. K dispozici jsou následující modely skříněk:

  • skříňka pod umyvadlo s dvířky
  • skříňka pod umyvadlo se dvěma zásuvkami
  • skříňka pod umyvadlo s jednou zásuvkou a vnitřní policí
  • vysoká skříňka
  • zrcadlová skříňka

Rozměry skříňky pod umyvadlo se řídí rozměry umyvadla. Všechny skříňky jsou k dispozici ve dvou povrchových úpravách - bílé lesklé a černé matné. Zrcadlová skříňka má zrcadlové plochy i na vnějších bočních stěnách.

Katalog výrobků Kolo ke stažení