ŠKOLENÍ, VZDĚLÁVÁNÍ

Školení  a vzdělávání
Udržení a zvýšení kvality činnosti obchodníků, projektantů, instalatérů i ostatních odborníků v oblasti sanitární techniky a vybavení koupelen a s tím spojené pozice na trhu je naší společnou každodenní starostí. 
Dobrá znalost výrobků a umět jednat se zákazníkem je základem, aby výše uvedení odborníci uměli dobře navrhnout vybavení koupelen a toalet, aby mohli rychle a odborně poradit zákazníkovi, aby mu pomohli vyřešit vzniklý problém, aby uměli náš kvalitní výrobek dobře a rychle zabudovat.

Za tímto účelem Sanitec  již v roce  2005 otevřel  Školicí Centrum Sanitec (ŠCS) v krásném prostředí malebných jižních Čech v Táboře. ŠCS je vybaveno moderní technikou a zařízením pro prezentační školení. Efektivitu školení zvyšuje více než 30 vystavených kójí a sérií, které účastníkům umožňují si moderní design výrobků KOLO, KERAMAG a KERAMAG DESIGN  prohlédnout a všechny přednosti a finesy výrobků vyzkoušet.Vzorkovna je pravidelně aktualizovaná a najdete zde vždy poslední novinky. Pro instalatéry je připravená praktická montáž keramiky, van a sprchových koutů.

Druhy školení:

Školení výrobků & jak prodávat
 2-denní školení pro obchodníky, projektanty i další odborníky
1 – denní školení pro obchodníky, projektanky a další odborníky
             Školení výrobků & navrhování koupelen a vzorkoven 
2-denní školení pro obchodníky a designéry koupelen
1 – denní školení pro obchodníky a designéry koupelen
Pro zjištění aktuálních termínů školení prosím pošlete dotaz na mail veronika.mensikova@sanitec.cz.