Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.

 

Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa a generuje obrat ve výši 2,6 miliard švýcarských franků. Akcie Geberit jsou kótovány na švýcarské burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 jsou akcie Geberit součástí SMI (Swiss Market Index).

 

Do portfolia Geberit na českém trhu patří značky Geberit, KERAMAG a KOLO.

 

Geberit - potrubní a sanitární systémy, instalace na stěnu, které jsou z hlediska komfortu a designu absolutně působivé: Geberit Monolith, toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean, ovládací tlačítka Geberit a instalační prvky Geberit pro sprchy. Více o produktech značky Geberit naleznete na stránkách www.geberit.cz.

 

KERAMAG – exkluzivní série koupelnové keramiky a nábytku vysoké kvality uspokojí i ta nejvyšší přání náročných zákazníků. Moderní design od slavných designérů zaručuje dlouholetou spokojenost.

 

KOLO - výrobky značky KOLO nabízejí výjimečně široký sortiment keramiky, nábytku, van a sprchových koutů za výbornou cenu. Díky rozmanitým tvarům a provedení je možné si zařídit koupelnu podle vlastních představ.

 

Další informace o Geberit Group jsou k dispozici na stránce www.geberit.com.